Bright Pigalle Studio With Boulevard Views

  • 21 m²

Gelegen binnen 5 minuten loopafstand van het Place des Abbesses, heeft Bright Pigalle Studio With Boulevard Views Parijs een eenvoudige toegang tot Châtelet-Les Halles RER treinstation dat op 2 km afstand ligt.

Bij deze accommodatie zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Bright Pigalle Studio With Boulevard Views een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.

Dit appartement heeft een eersteklas ligging in de Montmartre wijk van Parijs, binnen handbereik van Le Mur des Je t'aime. Tijdens het verkennen van Parijs kunnen gasten gemakkelijk de Moulin Rouge binnen 10 minuten lopen hiervandaan bereiken. Musée Picasso bevindt zich ook op 3 km afstand van dit appartement. Het metrostation Pigalle, waarvandaan u de rest van Parijs gemakkelijk kunt bereiken, ligt vrij dicht bij Bright Pigalle Studio With Boulevard Views.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bright Pigalle Studio With Boulevard Views Parijs
Heart Of Montmartre L Sacre-Coeur At 10Min
Mobiele prijsaanbieding

Heart Of Montmartre L Sacre-Coeur At 10Min

162 m van de accommodatie
USD 157 USD 141
per nacht
Une Vue Magnifique Sur Le Sacre Coeur.
Mobiele prijsaanbieding

Une Vue Magnifique Sur Le Sacre Coeur.

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
192 m van de accommodatie
USD 365 USD 329
per nacht
Studio Moderne & Cosy Abbesses
Mobiele prijsaanbieding

Studio Moderne & Cosy Abbesses

8.6
Fantastisch 77 beoordelingen
226 m van de accommodatie
USD 160 USD 144
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7511856963287
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Bright Pigalle Studio With Boulevard Views te vinden?
      Bright Pigalle Studio With Boulevard Views is in de Montmartre wijk van Parijs gesitueerd, binnen 5 minuten loopafstand van het Place des Abbesses.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Bright Pigalle Studio With Boulevard Views?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Parijs een bezoek brengt aan het Place des Abbesses (400 m) en Musée Picasso op 3 km afstand van Bright Pigalle Studio With Boulevard Views.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Les Apotres de Pigalle en Pink Mamma restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in het appartement aangeboden?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Bright Pigalle Studio With Boulevard Views?
      Bright Pigalle Studio With Boulevard Views is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Bright Pigalle Studio With Boulevard Views?
      Bij Bright Pigalle Studio With Boulevard Views vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bright Pigalle Studio With Boulevard Views Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten